Stavební izolace OK

O firmě

Firma Stavební izolace OK, s.r.o. působí v oboru už  20 let. Izolace střech, teras, balkónů, bazénů provádíme převážně v okolí Hradce Králové, Jičína, Pardubic, v celém Královéhradeckém a Pardubickém kraji a v Praze.

Zákazníkům můžeme nabídnout vyzkoušené materiály s dlouholetou životností a mnoholetou zárukou.

Pracujeme s materiály z měkčeného PVC. Základem celého systému je folie stabilizovaná proti UV-záření, odolná proti nízkým i vysokým teplotám a vyztužená vysoce kvalitní polyesterovou mřížkou, která zabezpečuje vysokou rozměrovou stabilitu.

Díky těmto vlastnostem je možné pracovat s těmito materiály celoročně. Folie jsou navíc vysoce odolné chemicky, mechanicky, proti požáru a krupobití.

Další nespornou předností tohoto systému jsou řešení zaizolování jednotlivých detailů prostupů (např. vzduchotechnika, odvětrávací komínky, zábradlí, atd.).

Velkou výhodou pokládky a montáže folií je způsob svařování jednotlivých pásů pomocí horkého vzduchu, vylučuje se tak riziko požáru otevřeným plamenem. 
Pracujeme s materiálem od firmy IZOLPROTAN (www.izolprotan.cz) a dále také od firmy FATRA,a.s. (www.fatrafol.cz).

Nepracujeme s lepenkami a neděláme pokrývačské a tesařské práce.

Pro rekonstrukci střechy, terasy či balkonu nelze stanovit vždy jednotný obecně platný postup, každá realizace přináší vždy jiná úskalí a své specifické obtíže.

V případě zájmu o rekonstrukci vaší střechy, balkónu, terasy či bazénu  poskytujeme přímou osobní konzultaci a zpracování návrhu nových konstrukcí, řešení otázek údržby a rekonstrukcí stávajících objektů.

Firma Stavební izolace OK, s.r.o. má sjednané pojistné krytí do výše 5.000.000,- Kč pro případ odpovědnosti za škodu způsobenou nebo vzniklou jiné osobě, v přímé souvislosti s činností naší firmy (zatečení,zahoření aj.) v průběhu realizace díla.